JANË BASHKË? Noizy dhe Morena ndodhen me pushime në Tajlandë – AlpeGossip
JANË BASHKË? Noizy dhe Morena ndodhen me pushime në Tajlandë

JANË BASHKË? Noizy dhe Morena ndodhen me pushime në Tajlandë

Pas koncerteve të shumta dhe hapjes së biznesit të ri, Noizy ka vendosur të marrë disa ditë pushimi.

Ai ka udhëtuar drejt Tajlandë dhe nga postet e tij në Instagram duket se po i shijon në maksimum.

Me anë të postimeve në Instagram, Noizy zbuloi se ndodhet në ishujt Phi Phi në Tajlandë.

Mirëpo në të njëjtin vend ndodhet edhe këngëtarja Morena Taraku, e cila ka postuar një video ku tregon format seksi, teksa ecën në rërë.

 

Menjëherë pas këtyre postimeve, ndjekësit kanë nisur të aludojnë se dyshja po i kalon pushimet bashkë.

Në fakt nuk dihet sa e vërtetë është kjo, pasi Noizy ka treguar se ndodhet me pushime së bashku me miqtë e tij.

Ndëra Morena nuk e ka zbuluae ende! Le të themi që mund të jetë dhe një rastësi.