”QYSH E KE BO FTYRËN SI ALIEN”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”QYSH E KE BO FTYRËN SI ALIEN”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”QYSH E KE BO FTYRËN SI ALIEN”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Fjolla Morina ka postuar një foto ku duket tepër seksi e veshur me një fustan të gjatë shumë elegant. Teksa shumë ndjekëse  kanë komplimentuar për pamjen, një ndjekëse ka patur një vërejtje.

Olsi Bylyku ka ndarë me ne në Instagram një foto ku duket tepër i qeshur dhe në formë. Tekas humë komentues e kanë pëlqyer se si ka dalë dy të tjerë e kanë patur mendjen ta kritikojnë për veshjen…

Rozana Radi ka postuar në Instagramin e saj një foto me një shkrim ku kritikon disa këngëtarë në lidhje me tekstet e këngëve të tyre. Shumë fansa e kanë mbështetur ndërsa njëra mesa duket nuk mendon si të tjerët. Sigurisht, pas komentit të ndjekëses as Rozana nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje./AlpeGossip.al