PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Dy yjet e Game of Thrones në pritje të ëmbël (FOTOT) – AlpeGossip
PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Dy yjet e Game of Thrones në pritje të ëmbël (FOTOT)

PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Dy yjet e Game of Thrones në pritje të ëmbël (FOTOT)

Kit Harington dhe Rose Leslie janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Dy aktorët e njohur të Game of Thrones, 33 vjeç, të cilët u njohën dhe u dashuruan gjatë xhirimeve, zbuluan lajmin e bukur kur Rose shfaqi barkun e rrumbullakosur të shtunën.

Një fotografi bardh e zi nga xhirimet për revistën Make e tregonte aktoren rrezatuese. Rose njihet nga të gjithë për rolin e saj si Ygritte në serial, që fatkeqësisht nuk arriti deri në finale.

Duke folur për revistën Stylist për kohën e saj në karantinë, Rose tha: “Ndihem jashtëzakonisht mirënjohëse. Burri im dhe unë ishim me fat që kaluam izolimin në fshat. Ka qenë një kohë e jashtëzakonshme për të gjithë ne, sigurisht që na ka ngadalësuar”.

Çifti e mbajti martesën e tyre private dhe para ceremonisë nuk ishin shfaqur së bashku për më shumë se gjashtë muaj.