“PA ARGJIRËN DO KISHA HYRË”/ BBV bëhet “mollë sherri” për çiftin e njohur: Ideja që do i afrohej dikush… – AlpeGossip
“PA ARGJIRËN DO KISHA HYRË”/ BBV bëhet “mollë sherri” për çiftin e njohur: Ideja që do i afrohej dikush…

“PA ARGJIRËN DO KISHA HYRË”/ BBV bëhet “mollë sherri” për çiftin e njohur: Ideja që do i afrohej dikush…

– Argjira dhe Graciano janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në rrjetet sociale. Së fundmi, ata ishin të ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio, ku zbuluan detaje shumë interesante nga marrëdhënia e tyre dhe jo vetëm.

Teksa po flisnin për miqtë e tyre të cilët janë pjesë e “Big Brother VIP”, Argjira zbuloi se BBV mund të ishte arsye për debate mes tyre. E pyetur nëse do të pranonte të ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Argjira u përgjigj:

“Jo, nuk do pranonim të ishim pjesë e “Big Brother Vip”, as çift”.

Ndërkohë, duket se Graciano ka një tjetër mendim, teksa zbulon se pa Argjirën ai do të dëshironte të përjetonte këtë eksperiencë kaq të veçantë për herë të dytë.

“Me Argjirën nuk do të kisha qejf, pa Argjirën do të kisha hyrë. Një ditë i thashë po nëse futem, ajo më tha ndahemi. Ishte shumë e prerë përgjigja”, u shpreh balerini i njohur.

Gjithashtu, duket se Graciano jo vetëm që do të pëlqente të ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por do ta përkrahte edhe Argjirën në këtë vendim.

“Por, unë do e mbështesja Argjirën nëse do të futej, edhe pse ajo jo… Argjira mjafton të rrijë siç është. Ajo është shumë pozitive, do ishte serioze, do i kishte peshë fjala, do kishin shumë njerëzit çfarë të mësonin… Unë jam mendje hapur, por thjesht ideja që do i afrohej dikush, mua do më bezdiste shumë”, tha Tagani.

“Më porosisni një prezervativ!”/ Antonela e thotë hapur kërkesën e saj brenda BBVip
Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës
gazeta-shqip.com

New collection
claudiepierlot.com
|
Sponsored
Hair Transplantion Prices Might Surprise You
Hair Transplantation
|
Sponsored
Do You Speak English? Work a USA Job From Home
Work From Home In USA | Search Ads
|
Sponsored
Suplimenti natyral që është përdorur në breza për forcimin e imunitetit
mjekesia.com
|
Sponsored
Kishte filluar punë si zëvendësuese/ Mësuesja çmend nxënësit 13 dhe 14 vjeç, u dërgon foto dhe video intime
gazeta-shqip.com
Horoskopi ditor, 25 nëntor 2021
gazeta-shqip.com
Nuk do ta besoni kush i shkakton rrudhat, flet dermatologia me shumë vite eksperiencë
Iuvenis
|
Sponsored