SOT JANË EMRAT MË TË NJOHUR/ Ja “dashuritë e para” të meshkujve të SHOWBIZ-it shqiptar (FOTOT) – AlpeGossip
SOT JANË EMRAT MË TË NJOHUR/ Ja “dashuritë e para” të meshkujve të SHOWBIZ-it shqiptar (FOTOT)

SOT JANË EMRAT MË TË NJOHUR/ Ja “dashuritë e para” të meshkujve të SHOWBIZ-it shqiptar (FOTOT)

Sporti është një mënyrë shumë e mirë për tu kënaqur por dhe gjithashtu për të mbajtur trupin në forme. Këtë gjë e kuptojnë dhe e vërtetojnë dhe shumë ng VIP-at tanë.

Pavarësisht se kanë profesione të ndryshme ata i bashkon diçka dhe ajo është sporti. Njëri basketball, tjetri football ose box, kjo është mënyra se si ata zgjedhin të argëtohen dhe gjithashtu të ruajnë fizikun e mirë.

Dhe është e vërtetë, ku ka më mirë se të stërvitesh me diçka që e pëlqen. Më poshtë ne do t’ju tregojmë disa nga VIP-at tanë dhe sportet të cilat ata pëlqejnë. /AlpeGossip.al

Majk- Basketball

Ledri- Football

Capital T- Box

Fatmir Hysenbelliu- Football

Landi Hysi- Basketball