“KE 4 MUAJ…”/ Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin – AlpeGossip
“KE 4 MUAJ…”/ Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin

“KE 4 MUAJ…”/ Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin

Valbona Selimllari dhe Bora Zemani debatuan mbrëmjen e djeshme në ‘Dancing With the Stars’ pasi konkurrentët akuzuan jurinë se ka preferenca.  “Ajo që shihni ju në ekran është aftësia e produksionit për t’ju nxjerrë ju yje atje. Të gjithë këta që e shohin në YouTube performancën e tyre, e shohin të kuruar atë, kurse ne këtu nuk kurojmë asnjë gjë. Ne shohim çdo hap, të cilin njerëzit nuk e shikojnë në shtëpi”, tha mes të tjerash Valbona.

Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin

Bora iu doli në krah konkurrentëve dhe tha se produksioni as ndërhyn, as nuk i kuron performancat e tyre. Pas debatit të tyre, Monika Lubonja e ka thumbuar keq moderatoren.

Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin

Po na dhurojnë nga një çudi më vete, se spektakël nuk është se po na bëjnë, por hajde, nejse. Po 4 muaj mi zemër, moj bukuri, moj dashuri nuk fole, nuk debatove, nuk the një mendim tëndin, tani e gjete të debatosh me yllin më të bukur të Shqipërisë? Bobin? Zemër, është Bobi ajo, është e bukur e lindur”, është shprehur Monika në një video të publikuar në rrjete sociale.

Monika Lubonja nuk kursehet aspak, aktorja thumbon keq Bora Zemanin