“KALLMA CIGAREN”/ Çfarë po paralajmëron Butrint Imeri? – AlpeGossip
“KALLMA CIGAREN”/ Çfarë po paralajmëron Butrint Imeri?

“KALLMA CIGAREN”/ Çfarë po paralajmëron Butrint Imeri?

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

Butrinti para 1 muaj lansoj projektin e tij të ri muzikor, i cili titullohet “Lejla” e duket se menjëherë është pëlqyer shumë nga publiku. Mesa duket artisti ka gati një projekt të ri muzikor, pasi vetëm pak më parë ka publikuar një video TikTok-u duke improvizuar këngën e tij të re. E më pas me