NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR! Olta Gixhari transformohet tërësisht (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR! Olta Gixhari transformohet tërësisht (FOTO)

NUK DO TA BESONI SA KA NDRYSHUAR! Olta Gixhari transformohet tërësisht (FOTO)

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bionde dhe mjaft lozonjare, por këtë herë aktorja e teatrit Olta Gixhari na ka befasuar.

Roli i saj më  i ri i “Idit” e ka sjellë krejtësisht ndryshe.

Brune dhe mjaft rebele. Nëse nuk do vetëprezantohej, vështirë të njihnim se pas asaj parukeje fshihej Olta.