“JE E MIRË NË VËNIEN E SHIRINGAVE”/ Ana kapet keq me Sindin: Shfry hormonet seksuale, do ta përplas në fytyrë… – AlpeGossip
“JE E MIRË NË VËNIEN E SHIRINGAVE”/ Ana kapet keq me Sindin: Shfry hormonet seksuale, do ta përplas në fytyrë…

“JE E MIRË NË VËNIEN E SHIRINGAVE”/ Ana kapet keq me Sindin: Shfry hormonet seksuale, do ta përplas në fytyrë…

Ana ishte e ftuar në studion e Përputhen Prime duke u rikthyer kështu pas çështjes së shumë përfolur me foton me Arjonin. Ardhja e saj në studio ndezi debatet në studio dhe sidomos me Sindin. Ana tha se pasi të mbarojë procesi gjyqësor me Arjonin, fletën e vendimit të gjyqit do t’ia përplasë Sindit në fytyrë, pasi sipas saj ajo është treguar hipokrite në këtë mes.

Ana:Do ta jap fletën në surrat, kur të marr vendimin se kush ka pasur të drejtë në këtë gjë, tani je e lirë të shfrysh hormonet e tua emocionale e seksuale.

Sindi: Nuk je këtu ti të më përqeshësh mua.

Debati:

Sindi: Je e mirë në vënien e shiringave

Ana: Nuk jap shiringa, jap paracetamol

Sindi: Nuk e dimë ne ça keni bërë atë ditë

Ana: Nuk je ti këtu për të më përqeshur mua

Ana: Paske mësuar goxha nga gocat

Sindi: Unë të kam respektuar, por besoj Arionin më shumë

Ana:Po besoje

Sindi: Po kush je ti të më plasësh mua fletën në fytyrë, plasja kujt të duash, ça janë këto mi?

Ana: Do ta plas ty

Sindi: Mbaj veten moj

Ana: Shko moj…