VENDOS TA NISË NDRYSHE VITIN 2021/ Ikën flokët e gjatë, Marina Vjollca i pret shkurt fare (FOTO) – AlpeGossip
VENDOS TA NISË NDRYSHE VITIN 2021/ Ikën flokët e gjatë, Marina Vjollca i pret shkurt fare (FOTO)

VENDOS TA NISË NDRYSHE VITIN 2021/ Ikën flokët e gjatë, Marina Vjollca i pret shkurt fare (FOTO)

Moderatoren shumë të dashur për publikun, Marina Vjollcën, jemi mësuar ta shikojmë pothuajse gjithmonë me të njëjtin look (përpos rasteve kur ka vendosur paruke).

Mirëpo, Marina ka vendosur ta nisë ndryshe vitin 2021. Ajo iu ka dhënë “lamtumirën” flokëve të gjatë dhe i ka prerë shkurt.

Moderatorja ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke prerë flokët, ndërsa rezultatin nuk e ka treguar ende.