Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj – AlpeGossip
Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Armina Mevlani bëhet nostalgjike, zbulon momente të veçanta nga jeta e saj

Blogerja e njohur Armina Mevlani befas është bërë nostalgjike.
Ajo ka ndarë në i Insta storyn e saj një sërë fotosh nga kohë të ndryshme dhe udhëtimet e saj nëpër botë.

Me anë të këtyre fotove ajo ka treguar dhe njëherë hijeshinë e saj.

Armian ka ndarë momente nga më të veçantat në shoqërine e vajzave të tjera Miss-e nga vende të ndryshme të botës.

Mjaf të veçanta ishin dhe fotot të cilat tregonin Arminën duke gatuar dhe tentativat për të luajtur Golf.