Shfaqet super sexy ish-banorja e Big Brother, ju tregon të pasmet bombastike (FOTO) – AlpeGossip
Shfaqet super sexy ish-banorja e Big Brother, ju tregon të pasmet bombastike (FOTO)

Shfaqet super sexy ish-banorja e Big Brother, ju tregon të pasmet bombastike (FOTO)

​ Prej kohësh ajo ka qëndruar larg vëmendjes së medias.
Ish banorja e Big Brother, Armela Hyseni, e njohur ndër të tjera dhe për ndërhyrjet e saj estetike ka postuar në Instagramin e saj një foto mjaft tunduese. E veshur me bikini dhe fokusi i gjithë në të pasmet e saj shpërthyese.

Prej kohësh ajo nukkishte postuar foto kaq sensuale.

Dhe qëllimi i kësaj foto është të shuajë dilemën e saj nëse duhet ti zgjatë flokët apo t’i presë sërish.

Ndërkohë Armela u shpreh gjatë në media se do të shfaqej në ekran më shpejt nga sa mendonin të gjithë. Por koha kaloi dhe askush nuk morri vesh asgjë për ish banoren.