Pse Unikkatil nuk lajmëroi askënd për ardhjen e tij në Kosovë këtë herë? (VIDEO) – AlpeGossip
Pse Unikkatil nuk lajmëroi askënd për ardhjen e tij në Kosovë këtë herë? (VIDEO)

Pse Unikkatil nuk lajmëroi askënd për ardhjen e tij në Kosovë këtë herë? (VIDEO)

Edhe pse ka realizuar vetëm një klip, ai është një ndër reperat më të pëlqyer në shqiptari.

Përveç këngëve, Unikkatil përflitet edhe për rivalitetin që ka me reperin tjetër nga Shqipëria, Noizyn. Ndërkohë që herët e tjera e ka paralajmëruar ardhjen në Kosovë, këtë herë ka qëndruar i heshtur. Vetëm fansat e tij më besnikë e kanë ditur dhe kanë qenë ata që kanë shkuar ta presin në aeroportin e Prishtinës.

Reperi shqiptar Viktor Palokaj, ka arritur në Prishtinë në orët e vona të së mërkurës dhe shihet duke dalë nga portat kryesore të aeroportit, i veshur në të zeza e me një kapele në kokë.

Por ende nuk dihet sa do të qëndrojë në Kosovë dhe për çfarë arye ndodhet atje.