85 EURO PËR NJË NATË/ FOTO: Linda Rei merr ofertën nga djali. Përgjigjia e saj është EPIKE – AlpeGossip
85 EURO PËR NJË NATË/ FOTO: Linda Rei merr ofertën nga djali. Përgjigjia e saj është EPIKE

85 EURO PËR NJË NATË/ FOTO: Linda Rei merr ofertën nga djali. Përgjigjia e saj është EPIKE

Linda Rei është një prej personazheve më të njohur të showbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarit në media. Ajo tërheq shpesh vëmendjen e portaleve me postimet e saj në Instagram dhe së fundmi ka marrë vëmendjen e ndjekësve me një postim në Instastory.

Linda publikoi një foto të një bisede me një mashkull në Snapchat, i cili i kishte dërguar një foto me disa euro në dorë, të cilat ja kishte ofruar për të kaluar një natë së bashku.

85 euro. Obobo, kjo është oferta më qesharake që kam marrë në Snapchat.“- ka shkruar Linda në postim.