Në këtë fushë nuk e prisnim! Ja ku do ta shohim Rita Orën… (FOTO) – AlpeGossip
Në këtë fushë nuk e prisnim! Ja ku do ta shohim Rita Orën… (FOTO)

Në këtë fushë nuk e prisnim! Ja ku do ta shohim Rita Orën… (FOTO)

Këngëtarja, Rita Ora befason gjithmonë me hitet e saj, të cilat kryesojnë listat ndërkombëtare, por ajo që spikat më tepër është edhe stili i veshjes së këngëtares.

Së fundi, Rita përvec orëve në studio dhe performancave në koncerte i është dedikuar edhe modës, koleksioni i ri i veshjeve “Roara Republic”, që pritet të dalë në treg në 3 mars, është stili kryesisht sportiv, me shkrimet e emrit të koleksionit në to. Nuancat e përdorura janë ngjyrat e ylberit të dashurisë, e njohur edhe si simboli i LGBT, por edhe nuancat neutrale.

“Jam përkushtuar shumë në krijimin e koleksionit”, është shprehur Rita për koleksionin e saj të ri që pritet të dalë së shpejti në treg.