E mbuluar me ar/ Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelina Tahirit (FOTO) – AlpeGossip
E mbuluar me ar/ Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelina Tahirit (FOTO)

E mbuluar me ar/ Shikojeni shtëpinë luksoze të Adelina Tahirit (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re.
Ajo herë pas here na ka sjellë imazhe për arredimin e shtëpise, por këtë herë na ka sjellë edhe me shumë.

Ajo në Instastory na ka treguar arredimin e dhomës së pritjes. Ku bie ne pah menjëherë arredimi super luksoz, por edhe një detaj tjeter.

Në hollin kryesor duket të jetë një pikturë e saj bashkë me bashkëshortin. Duket se ngjyra që mbizotëron është ajo e arit.