ERIK LLOSHI U MARTUA/ Dalin pamjet e festës së ”çmendur” të beqarisë – AlpeGossip
ERIK LLOSHI U MARTUA/ Dalin pamjet e festës së ”çmendur” të beqarisë

ERIK LLOSHI U MARTUA/ Dalin pamjet e festës së ”çmendur” të beqarisë

Pak ditë më parë këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi i dha fund beqarisë me një dasmë madhështore për të cilën folën të gjithë mediat. Eriku kurorëzoi në martesë dashurinë me partneren e tij bukuroshe, Rominën.

Së fundmi në emisionin “Treshat”, është zbuluar sesi e ka festuar Eriku festën e beqarisë. Romeo dhe Donald Veshaj e morën me zor këngëtarin në një club striptizmi.

Eriku nuk pranoi në fillim t’i bashkohej Romeos e Donaldos.

Por më pas të dehur ata përfunduan të tre mes vajzave të cilat kërcenin për ta.

Në fund Erikut i bie të fikët dhe Romeo e Donaldi e marrin hopa për ta çuar tek dasma. Sigurisht që e gjitha ka qenë një skeç për emisionin.