JO MË BRUNE/ Marina Fara bën ndryshimin drastik dhe duket tjetër njëri (FOTO) – AlpeGossip
JO MË BRUNE/ Marina Fara bën ndryshimin drastik dhe duket tjetër njëri (FOTO)

JO MË BRUNE/ Marina Fara bën ndryshimin drastik dhe duket tjetër njëri (FOTO)

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me pamjen e saj dhe është bërë pjesë e showbizit shqiptar, ku jeta e saj private komentohet gjatë.
Marina është shumë e ndjekur në rrjetet sociale dhe fotot e saj tërheqin vazhdimisht vëmendjen e fansave. Ajo prej kohësh është dalluar për flokët brun dhe të gjatë, por së fundmi ka habitur gjithë ndjekësit teksa ka publikuar disa foto ku shihet shumë më ndryshe se zakonisht.

Siç shihet dhe në postimet e bëra në profilin e saj në ‘Instagram’, Marina ka zgjedhur të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe nga brune të kthehet në bjonde. Ky ndryshim është pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj të cilët e kanë komplimentuar.