NË STUDION E FADIL BERISHËS/ Xhesika Berberi publikon videon me reperin shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
NË STUDION E FADIL BERISHËS/ Xhesika Berberi publikon videon me reperin shqiptar (FOTO)

NË STUDION E FADIL BERISHËS/ Xhesika Berberi publikon videon me reperin shqiptar (FOTO)

Njëra ndër modelet më të njohura shqiptare është edhe Xhesika Berberi, e cila është shumë e suksesshme në këtë drejtim.

Modelja po zhvillon karrierën e saj në Amerikë duke u marrë me pasarela dhe me reklamimin e produkteve të ndryshme kozmetike.

Xhesika është parë shpesh të bashkpunoj me fotografin më të njohur  Fadil Berisha  i cili është i preferuari i Vipa-ve shqiptar.

Modelja sot ka postuar një video ku shihet në studion e Fadil Berishës bashkë me reperin kosovar Gashin.

Gashi është duke hyrë në tregun ndërkombëtar  dhe duke bashkupunuar me repera te huaj.