Lidhja speciale midis nënës dhe të biri / Çiljeta befason me këtë foto ! – AlpeGossip
Lidhja speciale midis nënës dhe të biri / Çiljeta befason me këtë foto !

Lidhja speciale midis nënës dhe të biri / Çiljeta befason me këtë foto !

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga e ka nisur këtë fillim jave me një foto mjaft të ëmbël.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto me djalin e saj Fernando. Nënë e bir kanë treguar gjithnjë se kanë një lidhje mjaft speciale dhe të veçantë së bashku.

Gjithashtu Fernando është një vogëlush mjaft i dashur dhe ja shpreh në çdo çast dashurinë nënës së tij.