Çfarë ka ndodhur? Besa Kokëdhima nuk publikon këngën e re, asaj i vjen keq për... (FOTO) - AlpeGossip
Çfarë ka ndodhur? Besa Kokëdhima nuk publikon këngën e re, asaj i vjen keq për… (FOTO)

Çfarë ka ndodhur? Besa Kokëdhima nuk publikon këngën e re, asaj i vjen keq për… (FOTO)

Pak kohë më parë këngëtarja Besa Kokëdhima ka paralajmëruar se në datë 1 prill do të publikohej kënga e saj me e re me titull “Lost”.
Mirëpo Besa ka njoftuar se ky projekt nuk do të publikohet. “Më vjen keq por projekti im

“Lost” është bërë pjesë e një plani fantastik dhe nuk do të lançohet në prill ashtu siç ishte njoftuar. Një projekt i ri muzikor është duke ardhur dhe mezi po pres që ta dëgjoni. Faleminderit për mirëkuptimin, ju dua.”- ka shkruar Besa në një postim në “Instagram”