Pas DEGJENRIMIT që i bëjnë Oriolës kur i del gjoksi sheshit, të gjithë shqyejnë sytë duke e parë dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Pas DEGJENRIMIT që i bëjnë Oriolës kur i del gjoksi sheshit, të gjithë shqyejnë sytë duke e parë dhe… (FOTO)

Pas DEGJENRIMIT që i bëjnë Oriolës kur i del gjoksi sheshit, të gjithë shqyejnë sytë duke e parë dhe… (FOTO)

Oriola Marashi është një nga modelet më të përfolura të momentit.

Fama e saj u rrit edhe më shumë pasi u bë pjesë e labelit OTR. Ajo shihet gjithnjë në shoqërinë e Noizyt apo djemve të tjerë të grupit.

Së shpejti pritet që Oriola të nxjerrë një këngë, por për momentin gjëja për të cilën po përflitet më shumë janë asetet e saj trupore.

Shpesh e kanë akuzuar për fotoshop, por ajo u ka provuar se format i ka reale duke postuar foto dhe video të shumta në profilin e saj në Instagram.

 

Dihet që bluzat gjysmë të prera janë fiksimi i modeles, por e kanë “tradhtuar” duke i nxjerrë gjoksin sheshit gjatë kohës që ajo ndodhej në shoqërinë e Noizyt.

Ky incident është fiksuar nga personat që e kanë patur modelen afër