RRËZËLLITËSE DHE E ËMBËL/ Njihuni me “Make-up artist-in” e veçantë të Dafina Zeqirit… (VIDEO) – AlpeGossip
RRËZËLLITËSE DHE E ËMBËL/ Njihuni me “Make-up artist-in” e veçantë të Dafina Zeqirit… (VIDEO)

RRËZËLLITËSE DHE E ËMBËL/ Njihuni me “Make-up artist-in” e veçantë të Dafina Zeqirit… (VIDEO)

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë. Me stilin unik që e karakterizon, këngëtarja ia ka dalë që të jetë më e suksesshmja në tregun tonë.

Këngëtarja poston shpesh copëza nga jeta e saj personale dhe profesionale. Ditën e sotme Dafina na prezanton me Makeup artisten e saj te vogël.  Njihuni me të: