Ndarja nga jeta e legjendës Fadil Vokrri, ja cilët janë Vip-at e showbizz-it që përlotën me mesazhet e tyre…(FOTO) – AlpeGossip
Ndarja nga jeta e legjendës Fadil Vokrri, ja cilët janë Vip-at e showbizz-it që përlotën me mesazhet e tyre…(FOTO)

Ndarja nga jeta e legjendës Fadil Vokrri, ja cilët janë Vip-at e showbizz-it që përlotën me mesazhet e tyre…(FOTO)

Mëngjesin e djeshme u dha lajmi i hidhur se një ndër legjendat e futbollit shqiptare u nda nga jeta.

Vdekja e papritur e e kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrri ka tronditur opinionin publik dhe jo vetëm, por edhe yjet e showbizz-it.

Ledri Vula, Ermal Fejzullahu dhe Robert Berisha me anë të postimeve të tyre në Instagram kanë shprehur mesazhe ngushëllimi dhe mirënjohje për të ndjerin Vokrri.

Ndiqini si më poshtë…