ÇMENDI RRJETIN ME FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Oriola Marashi zbulon me kë ndodhet në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDI RRJETIN ME FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Oriola Marashi zbulon me kë ndodhet në Dubai (FOTO)

ÇMENDI RRJETIN ME FOTO ME BIKINI TË VOGLA/ Oriola Marashi zbulon me kë ndodhet në Dubai (FOTO)

Nuk ishte shumë aktive gjatë verës, por Oriola po e çmend rrjetin me foto me bikini gjatë dimrit. Modelja shumë e komentuar ndodhet me pushime në Dubai dhe nga atje po poston shpesh foto e video që po tërheqin shumë vëmendjen.
Mirëpo përpos kësaj, ndjekësit janë bërë kurioz se me kë ndodhet Oriola atje dhe modelja e ka zbuluar vetë me postimin e fundit.

Oriola ndodhet në shoqërinë e parukieres Merita të cilën në videon e publikuar në Instastory e quan “Habibi”.