“UNË S’JAM GJYSMA E SAJ…”/ Mikesha e saj desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit (FOTO) – AlpeGossip
“UNË S’JAM GJYSMA E SAJ…”/ Mikesha e saj desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit (FOTO)

“UNË S’JAM GJYSMA E SAJ…”/ Mikesha e saj desh ia prishi dasmën Jonida Vokshit (FOTO)

Jonida dhe Besniku kishin ftuar në dasmë familjarë, kolegë e miqtë e tyre të ngushtë.

Mes tyre ishte edhe mikesha e Jonidës, Olta Daku e cila në një intervistë për “Lart e poshtë” është shprehur se do ja prishë dasmën pasi ishte bërë ‘xheloze’ për miqësinë e Jonidës me Elvanën.

“Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën”, shprehet me humor Olta.

ImageImage