Nuk e dimë nëse janë të lidhur apo thjesht shokë, por urimi i Young Zerkës për Ronelën po na fut në mendime! (FOTO) – AlpeGossip
Nuk e dimë nëse janë të lidhur apo thjesht shokë, por urimi i Young Zerkës për Ronelën po na fut në mendime! (FOTO)

Nuk e dimë nëse janë të lidhur apo thjesht shokë, por urimi i Young Zerkës për Ronelën po na fut në mendime! (FOTO)

Young Zerka i thotë Ronelës fjalët më të bukura për ditëlindje!

Për pjesën më të madhe të publikut ata janë një çift, por të themi të drejtën nuk janë zyrtarizuar ende pasi ata nuk kanë pranuar asgjë. Ama në një mënyrë apo një tjetër, shpesh herë i kanë hedhur benzinë zjarrit.

Ronela i ka nisur festimet për ditëlindjen e saj që mbrëmjen e djeshme, ku festoi në Tiranë me miqtë e saj, por edhe me këngëtarin Young Zerka.

Ajo mori shumë urime në rrjetet sociale, por më specialin zgjodhëm këtë të Zerkës.

Ai ka postuar një foto me të e përbri shkruan: “Gëzuar ditëlindjen partnerja ime në krim! Të uroj më të mirat vajzë dhe në rrugën tënde ka shumë gjëra të bukura që të presin sepse i meriton. Qëndro gjithmonë e qeshur, argëtuese dhe productive. Në këtë foto shkëlqejmë si yje”.

Dhe sigurisht nuk mund të mungonte as komenti i këngëtares e cila i shkruan: “Fernando mio (Fernando im).

S’po i marrim vesh!