TRAGJIKE/ Kishte hipur në jahtin e biznesmenit miliarder, modelja gjendet E VDEKUR në ishullin grek (FOTO) – AlpeGossip
TRAGJIKE/ Kishte hipur në jahtin e biznesmenit miliarder, modelja gjendet E VDEKUR në ishullin grek (FOTO)

TRAGJIKE/ Kishte hipur në jahtin e biznesmenit miliarder, modelja gjendet E VDEKUR në ishullin grek (FOTO)

Një 20-vjeçare është gjetur e vdekur në një jaht luksoz të ankoruar pranë ishullit Kefalonia në Greqi.

Mediat greke shkruajnë se vajza ishte modele dhe mund të ketë qenë pjesë e ekuipazhit në jahtin e biznesmenit miliarder meksikan, Alberto Bailleres.

Sinead McNamara është gjetur pa shenja jete brenda një prej dhomave të jahtit.

Mediat e huaja shkruajnë se jahti ka qenë i ankoruar prej disa ditësh në bregun grek.

Shkaqet e ndarjes nga jeta të 20-vjeçares janë ende të paqarta, por policia greke ka nisur hetimet për vrasje.