ÇILJETËS SI NDAHTE ZEMRA NGA ALBANI/ l Ja çfarë bën për të pas ndarjes (FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETËS SI NDAHTE ZEMRA NGA ALBANI/ l Ja çfarë bën për të pas ndarjes (FOTO)

ÇILJETËS SI NDAHTE ZEMRA NGA ALBANI/ l Ja çfarë bën për të pas ndarjes (FOTO)

Një muaj më parë në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga i kishte dhënë fund lidhjes 3 vjeçare me portierin e Partizanit Alban Hoxha.  Siç raportonte ‘Gazeta Shqiptare’ në atë kohë, Çiljeta dhe Albani i kishin shkëputur marrëdhëniet e tyre dhe i kishin dhënë fund romancës për të cilën kurrë nuk folën publikisht.

Por siç duket ndonëse thuhet se janë ndarë, Çiljetës nuk i ndahet zemra nga portieri dhe nga skuadra e Partizanit. Ditën e djeshme, këngëtarja është fotografuar teksa ka qenë në stadium duke mbështetur Albanin dhe skuadrën e zemrës e cila u shpall kampione.

Në foton e siguruar nga ‘Syri.net’, Çiljeta shihet teksa qëndron në ndenjëset e stadiumit së bashku me mikeshën e saj duke ndjekur me vëmendje ndeshjen.