TË ZHVESHUR DHE TË SHTRIRË NË SHTRAT/ Zbulohet lidhja e Beratit të “Përputhen” me Linda Rein (FOTOT) – AlpeGossip
TË ZHVESHUR DHE TË SHTRIRË NË SHTRAT/ Zbulohet lidhja e Beratit të “Përputhen” me Linda Rein (FOTOT)

TË ZHVESHUR DHE TË SHTRIRË NË SHTRAT/ Zbulohet lidhja e Beratit të “Përputhen” me Linda Rein (FOTOT)

Berat Behramaj ka qenë shumë i komentuar së fundmi pas pjesëmarrjes në “Përputhen”. Modeli me trupin e palestruar dhe sytë bojëqielli ra në sy për pamjen e tij, por edhe për debatet që ndezën studion.

Mirëpo dy vite më parë, Berati ka qenë në vëmendje të mediave pas disa postimeve të Linda Reit. Kjo e fundit në vitin 2018 publikoi një video në InstaStory ku shfaqte Beratin në shtrat lakuriq dhe shkruante: “Çohu more se shkoi vonë”.

Ndërkohë mes Lindës dhe Beratit nuk mungonin komentet, të tilla si ‘Auu u laga’.

Këto postime e komente bënë që asokohe të shkruhej se mes Lindës dhe Beratit kishte nisur një lidhje ndërsa sot nuk dihet cila është marrëdhënia mes tyre.