Tuna lë djalin dhe burrin në shtëpi, kapet MAT duke shijuar jetën e natës (FOTO) – AlpeGossip
Tuna lë djalin dhe burrin në shtëpi, kapet MAT duke shijuar jetën e natës (FOTO)

Tuna lë djalin dhe burrin në shtëpi, kapet MAT duke shijuar jetën e natës (FOTO)

Thonë se komunikimi midis njerëzve po zbehet gjithmonë e më tepër për shkak të zhvillimit të teknologjisë dhe bota po kthehet në një “fshat” të vogël. Të gjithëve na ndodh të mos i njohim ata që banojnë tek hyrja ngjitur apo të mos e dimë se jetojmë në të njëjtën ndërtesë.

Këngëtarja Tuna në këtë aspekt bën diferencë. Tuna jo vetëm që i njeh komshijet e saj por edhe feston me to. Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video me mbishkrimin “darkë me kojshiket” ndërkohë duket se njëra prej tyre ka ditëlindjen dhe vajzat po festojnë.

 

Pas lindjes së djalit të saj Tian, Tuna nuk ka sjellë ende një produksion të ri duke ju përkushtuar plotësisht vogëlushit të saj.