NJËRËN PREJ TYRE DUHET TA KENI PATJETËR/ Këto janë disa nga kapelet më “IN” të sezonit – AlpeGossip
NJËRËN PREJ TYRE DUHET TA KENI PATJETËR/ Këto janë disa nga kapelet më “IN” të sezonit

NJËRËN PREJ TYRE DUHET TA KENI PATJETËR/ Këto janë disa nga kapelet më “IN” të sezonit

Një pjesë e madhe e njerëzve nuk e pëlqejnë dimrin, sepse duhet të vishen me shumë rroba për të mos ndjerë të ftohtin. Por duhet pranuar se sezoni vjeshtë-dimër është një nga më të mirët për të treguar gjithë stilin tuaj

Një hile që na ndihmon gjithmonë për ta bërë veshjen tonë më të bukur gjatë këtij sezoni janë kapelet. Pavarësisht nëse është berretë, një kapele sportive apo një kapele e punuar me dorë nuk ka rëndësi, gjithmonë do të dukeni bukur nëse keni një prej tyre në garderobë. Megjithatë ne po ju rendisim më poshtë disa nga kapelet më trend për këtë kohë dhe nuk duhet të mendoheni dy herë për të blerë një prej tyre.

Kapelet sportive

Kapele Pageboy

Kapelet klasike të dimrit

Berreta