“VARET SI JANË PARTNERËT…”/ Modelja tregon historinë gjatë pushimeve: Ish-i më mbante mbyllur – AlpeGossip
“VARET SI JANË PARTNERËT…”/ Modelja tregon historinë gjatë pushimeve: Ish-i më mbante mbyllur

“VARET SI JANË PARTNERËT…”/ Modelja tregon historinë gjatë pushimeve: Ish-i më mbante mbyllur

Modelja Erjola Doci në rubrikën Trotuar në “E Diell” ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija gjatë pushimeve.

Ajo shprehet se është mbajtur e mbyllur nga i dashuri i saj, ndërsa shoqet dhe kushërirat dilnin edhe shijonin.

“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf. S’janë gjithë open mind, ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.