Kendall Jenner bën transformimin fanstastik dhe duket si binjakja e humbur e Beatrix Ramosaj (FOTO) - AlpeGossip
Kendall Jenner bën transformimin fanstastik dhe duket si binjakja e humbur e Beatrix Ramosaj (FOTO)

Kendall Jenner bën transformimin fanstastik dhe duket si binjakja e humbur e Beatrix Ramosaj (FOTO)

Supermodelja Kendall Jenner është kthyer në një nga ikonat e modës dhe si e tillë ajo nuk mungon kurrë me postimet e saj në rrjete sociale.

Natën e kaluar ajo ka realizuar një selfie, që mesa duket ika pëlqyer aq shumë sa nuk ka ndaluar së edituari. Në foton ku i duket vetëm fytyra ajo e ka postuar disa herë të edituar në disa versione dhe në fundit që ka postuar në Instastory ajo ka ndryshuar ngjyrën e syve.

Nga ngjyrë kafe e hapur, sytë e saj janë kthyer në jeshilë – gri dhe modelja duket komplet tjetër person me këtë ndryshim.

Dhe me plot bindje mund të themi se modelja e famshme në këtë foto i ngjan këngëtares shqiptare Beatrix Ramosaj. Po të mos e dinim se ishte Kendall pa frikë do të thonim se është Beatrix në këtë foto.