Jo vetëm Tolgahan, zbuloni kush është i ftuari special i “Dancing with the stars” (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm Tolgahan, zbuloni kush është i ftuari special i “Dancing with the stars” (FOTO)

Jo vetëm Tolgahan, zbuloni kush është i ftuari special i “Dancing with the stars” (FOTO)

I ka gëzuar pa masë fansat e tij lajmi se Tolgahan Sayisman do jetë sonte i ftuar special në finalen e “Dancing with the stars”. Aktori dhe prezantuesja e DWTS, bashkëshortja e tij, Almeda Abazi do i shohim në një kërcim dashurie.
Por Tolgahani nuk do të jetë i vetmi i ftuar special. Vizion plus bën të ditur se mbrëmjen e sotme i ftuar do jetë edhe Mr.Bean, aktori Arnaldo Mangini që e ka marrë këtë emër për shkak të ngjashmërisë së madhe me Mr.Bean.

 

Ai u bë i njohur në “Tu si que vales” dy vite më parë e sot me aktrimin e tij me siguri do i bëjë të gjithë të qeshin.