MORENA TARAKU PUBLIKOI VIDEON SEKSI ME TANGA/ Këngëtarja flliq veten dhe bën këtë “gafë” – AlpeGossip
MORENA TARAKU PUBLIKOI VIDEON SEKSI ME TANGA/ Këngëtarja flliq veten dhe bën këtë  “gafë”

MORENA TARAKU PUBLIKOI VIDEON SEKSI ME TANGA/ Këngëtarja flliq veten dhe bën këtë “gafë”

Morena Taraku mbrëmë e ka publikuar një video me të cilën sigurisht se i ka lënë pa gjumë shumë meshkuj.
Këngëtarja dhe modelja seksi natën e kaluar e ka publikuar një video në Instagram të cilën e ka realizuar në dhomën e gjumit dhe shihet gjysmë e zhveshur me tanga, shkruan lajmi.net.

Ani pse në këtë paraqitje ajo duket tejet joshëse ka diçka që nuk shkon te ky postim.

“When his girlfriend try to be sexy, and you appear on IG to motivate her” – që në shqip ka dashur të thotë: “Kur e dashura e tij provon të jetë seksi, dhe ti paraqitesh në instagram për ta motivuar”.

Por në këtë rast, në frazën “When his girlfriend try to be sexy”, folja “try” merr formën “tries”, sepse nëse e përkthejmë në shqip fjalinë e Morenës, i bie kështu: “Kur e dashura e tij PROVO të jetë seksi”.

Ndryshe sa i përket karrierës së saj, Morena kohën e fundit është marrë intensivisht me muzikë dhe ka qenë po ashtu aktive me koncerte.