“SHKO BËJ HUNDËN”/ Ish-banorja e “Big Brother” s’duron më, ja si ia mbyll gojën… (FOTO) – AlpeGossip
“SHKO BËJ HUNDËN”/  Ish-banorja e “Big Brother” s’duron më, ja si ia mbyll gojën… (FOTO)

“SHKO BËJ HUNDËN”/ Ish-banorja e “Big Brother” s’duron më, ja si ia mbyll gojën… (FOTO)

Jona Kalemaj, e cila ka qenë një nga banoret më të pëlqyera të “Big Brother Albania 7”, siç edhe ju mund  ta keni vënë re është mjaft aktive në Instagram.

Mirëpo komentet e ndjekësve në rrjetin social në fjalë ndonjëherë shkaktojnë edhe pakënaqësira!

Diçka e tillë i ka ndodhur Jonës, e cila përmes një postimi në Insta Story ditën e sotme i ka kërkuar një prej ndjekësve që të zhduket nga Instagram-i i saj dhe ta lërë atë rehat.

“Dëgjo këtu ti, (mashkull apo femër, apo feshkull, çfarëdo qofsh), se ngele duke shkruar me lloj-lloj adresash fallco, duke më thënë të njëjtën gjë ‘shko bëj hundën.’ Ta rris pak thua? Se më të vogël i bie me e zhduk fare. Pse nuk zhdukesh ti nga ‘Instagram-i’ im dhe të më lësh rehat me super hundën time të shkretë që po i bie në qafë kot…”, mbishkruan Kalemaj.

Rikujtojmë se Jona është nënë e dy vajzave që quhen Ejsi dhe Santa.