Besi i hap sfidë të “fortësh” Ermalit, aktori e pranon atë me b*** të forta (FOTO) – AlpeGossip
Besi i hap sfidë të “fortësh” Ermalit, aktori e pranon atë me b*** të forta (FOTO)

Besi i hap sfidë të “fortësh” Ermalit, aktori e pranon atë me b*** të forta (FOTO)

Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë jedhe shumë miq me njëri-tjetrin.

Për këtë arsye shakatë mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit janë gjithnjë argëtuese.

Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në rrjete sociale një foto më palestër. Duket se Besi ka marrë shkas nga sfida që Blerim Destani ka hapur me Noizyn dhe Besi duket se i ka bërë pikërisht të njëjtën gje Ermal Mamaqit.

“O loku, ça mora vesh un, i kan hap sfide Noizy edhe Blerim Destani njoni tjetrit, deri me 31 Maj???? Ju boj thirrje, merreni edhe Ermal Mamaqin ne grup po te doni edhe ju japim plus 1 jave kohe pas 31-shit edhe caktoni ringun edhe vendin per ndeshjen me te madhe qe ka pa historia. @veizijurgen apo jo trainer??? Albiter lejm @kristprenga .

Un kam friken e Ermalit re, se per ata 2 tjeret i kpus”, por duket se Ermali i ka kthyer menjëherë.
“E pranoj sfidën. Me byth të forta”.