Një bishë e vërtetë… Zaimina ekspozon trupin sexy pak kohë pas lindjes së vajzës (FOTO) – AlpeGossip
Një bishë e vërtetë… Zaimina ekspozon trupin sexy pak kohë pas lindjes së vajzës (FOTO)

Një bishë e vërtetë… Zaimina ekspozon trupin sexy pak kohë pas lindjes së vajzës (FOTO)

Zaimina Vasjari qenka e privilegjuar.
Nëse ka diçka që shton ankthin e femrave, janë kilogramët e tepërt pas ardhjes në jetë të bebave të ëmbël.

Por dukshëm ky nuk ka qenë një problem për këngëtaren Zaimina.

Ajo gjithmonë ka pasur një fizik të adhurueshëm dhe vazhdon ta ketë po njësoj vetëm pak pas lindjes së vajzës, Khloe.

Ende nuk janë bërë dy muaj nga lindja dhe Zaimina është gati të pozojë pa asnjë problem siç duket qartë në pamjet e publikuara.