ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL? Elita Rudi pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL? Elita Rudi pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL? Elita Rudi pozon me bikini dhe të gjithë sytë te barku (FOTO)

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Edhe pse ky lajm po qarkullon prej disa javësh çifti nuk ka thënë asgjë në lidhje me këtë temë.

Lajmet për shtatzëninë e Elitës qakulluan që për ditëlindjen e saj në qershor, kur barku i rrumbullakosur i Elitës, ra në sy në disa foto.

Elita së bashku me familjen e saj po shijojnë pushimet. Së fundmi ajo ka postuar një foto me bikini ndërsa është munduar ta fshehë barkun, por detajistët nuk mund t’u shpëtojë.

Thuhet se Elita është në muajin e katërt të pritjes së ëmbël, ndërsa  presim me padurim që lajm të konfirmohet nga vetë çifti.

Screenshot_2.png