RITA ORA ËSHTË NË “HALL”/ Nëna i saj i fotografon të pasmet dhe ia publikon në “Instagram” – AlpeGossip
RITA ORA ËSHTË NË “HALL”/ Nëna i saj i fotografon të pasmet dhe ia publikon në “Instagram”

RITA ORA ËSHTË NË “HALL”/ Nëna i saj i fotografon të pasmet dhe ia publikon në “Instagram”

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, është duke kaluar disa ditë të mira pushimi në Malibu me prindërit e saj.

Ajo ka gjetur pak kohë pas angazhimeve të saj të shumta me koncerte dhe promovimin e albumit, që të kalojë pak kohë pranë familjes.

Rita ndërkohë po sjell herë pas here për ndjekësit e saj në Instagram fotografi atraktive, duke treguar trupin e saj jo shës në bi kini. Së fundmi, ka qenë mamaja e saj, Vera, ajo e cila ka publikuar një fotografi të së bijës në rrjetin social Instagram, ndërsa ajo ishte në ballkon.