FITOI DY ÇMIME PËR ROLET E SAJ/ Aktorja e njohur tërheq vëmendjen prej fustanit “Vaginë” (FOTO) – AlpeGossip
FITOI DY ÇMIME PËR ROLET E SAJ/ Aktorja e njohur tërheq vëmendjen prej fustanit “Vaginë” (FOTO)

FITOI DY ÇMIME PËR ROLET E SAJ/ Aktorja e njohur tërheq vëmendjen prej fustanit “Vaginë” (FOTO)

Emily Blunt ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj në ndarjen e çmimeve “2019 Screen Actors Guild Awards”. Ajo ka veshur një fustan ngjyrë rozë të Michael Kors dhe pas publikimit të fotove nuk kanë munguar postimet dhe komentet në rrjetet sociale, ku e krahasonin fustanin e saj me një vaginë… Ndjekësit kanë krijuar këtë përshtypje nga ngjyra por dhe modeli i fustanit.

Emily ka pozuar krahë bashkëshortit të saj John Krasinski dhe ka fituar çmimin si aktorja me performancën e jashtë zakonshme në një rol mbështetës në filmin “A Quiet Place” si dhe si aktorja me performancën e jashtë zakonshme në rolin kryesor të Mary Poppins.