ME PUSHIME NË TURQI ME DAGZ-IN/ Einxhelin e marrin mësysh, ja ç’i ndodhi moderatores në Turqi – AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI ME DAGZ-IN/  Einxhelin e marrin mësysh, ja ç’i ndodhi moderatores në Turqi

ME PUSHIME NË TURQI ME DAGZ-IN/ Einxhelin e marrin mësysh, ja ç’i ndodhi moderatores në Turqi

Prej ditësh Einxhel dhe Dagz ndodhen në Belek të Turqisë duke shijuar pushimet e para së bashku. Moderatorja është treguar shumë aktive në rrjete sociale, duke ndarë me ndjekësit pothuajse çdo moment.

Einxhelin e marrin mësysh gjatë pushimeve me Dagzin, ja

Mirëpo, Einxhelin e ka kapur së fundmi temperatura dhe ajo ia ka lënë fajin “syrit të keq”. Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale një foto të termometrit duke shkruar: Aaa po vazhduam kështu s’do postoj më.

Einxhelin e marrin mësysh gjatë pushimeve me Dagzin, ja

Einxhel e ka mbushur Instagramin e saj me simbolin që të mbron nga mësyshi. Ajo e ka vendosur këtë emoji dhe krahas çdo fotoje të publikuar nga pushimet.

Einxhelin e marrin mësysh gjatë pushimeve me Dagzin, ja

Einxhelin e marrin mësysh gjatë pushimeve me Dagzin, ja

Einxhelin e marrin mësysh gjatë pushimeve me Dagzin, ja