MUSTAFA NANO E PYET NËSE DO PRANONTE NJË ROL NUDO/ Olta Gixhari na befasoi me përgjigjen: Ti e kupton… – AlpeGossip
MUSTAFA NANO E PYET NËSE DO PRANONTE NJË ROL NUDO/ Olta Gixhari na befasoi me përgjigjen: Ti e kupton…

MUSTAFA NANO E PYET NËSE DO PRANONTE NJË ROL NUDO/ Olta Gixhari na befasoi me përgjigjen: Ti e kupton…

Prej një kohe të gjatë aktojra Olta Gixhari i ka munguar teatrit. Shumë persona e pyesin aktoren dhe i kërkjonë që të kthehet në skenë.

Por, në emisionin “Provokacija”, aktorja ka shpërthyer në lot dhe është shprehur se e ka marrë malli për Teatrin.

Ndërsa e pyetur  nga Mustafa Nano nëse do t’i ofrohej një rol ku do i duhej të diltë nudo është shprehur se nuk do e bënte.

“”Kurrë në Shqipëri jo. Jo sepse duhen shumë rrethana që t’i të pranosh një gjë të tillë. Të dëgjosh aktorët përtej oqeanit intervistat që bëjnë dhe këto pyetje janë shumë qesharake dhe atje thonë patjetër që po. Dhe ne të shkretët themi patjetër që jo. Por nuk ia vlen, nuk ia vlen dhe ti më kupton shumë mirë dhe të gjithë më kuptojnë shumë mirë. Është e kotë të zgjatem. Në film e kam bërë aq sa është shumë normale”