VIDEO TRONDITËSE/ 51 vjeçari godet me grusht 12-vjeçaren – AlpeGossip
VIDEO TRONDITËSE/ 51 vjeçari godet me grusht 12-vjeçaren

VIDEO TRONDITËSE/ 51 vjeçari godet me grusht 12-vjeçaren

Ky është momenti tronditës kur një burrë godet me grusht një vajzë të re në prezencë të disa fëmijëve. 

Në pamjet filmike do të shikoni se si burri në fillim shtyn vajzën dhe kur ajo afrohet sërish pranë tij ai e godet atë me grusht në fytyrë dhe e hedh në tokë. 

Përleshja mes 51-vjeçarit David Steven Bell dhe viktimës 11-vjeçe, u filmua me telefon para qendrës tregtare Asheville në Karolinën e Veriut. 

Më pas policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe arrestoi 51 vjeçarin.