ELVANA GJATA FESTON DITËLINDJEN/ Ermal Mamaqi i bën urimin emocionues: Të duam… – AlpeGossip
ELVANA GJATA FESTON DITËLINDJEN/ Ermal Mamaqi i bën urimin emocionues: Të duam…

ELVANA GJATA FESTON DITËLINDJEN/ Ermal Mamaqi i bën urimin emocionues: Të duam…

Pas zhdukjes në skenë dhe në rrjetet sociale, Elvana Gjata u rikthye dy ditë më parë me një postim në Instagram, ku rrëfeu periudhën e vështirë që kishte kaluar këto muaj.

Ditën e sotme ka qenë miku i saj i ngushtë, moderatori Ermal Mamaqi i cili  ka publikuar në Instagram një video ku shihet me këngëtaren.

“Elvana Gjata gëzuar ditëlindjen. Të gjithë të duam” : ishin fjalët e Ermalit krah videos

View this post on Instagram

@elvanagjataaaa HappyBirthday. We all love you.😘😘😘

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on