EMOCIONOHET LUIZI/ Merr një dhuratë tepër të veçantë nga fansja e tij (FOTO) – AlpeGossip
EMOCIONOHET LUIZI/ Merr një dhuratë tepër të veçantë nga fansja e tij (FOTO)

EMOCIONOHET LUIZI/ Merr një dhuratë tepër të veçantë nga fansja e tij (FOTO)

Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Luiz Ejlli ka patur një mbështetje të madhe nga publiku, i cili jo vetëm që e përkrah në çdo projekt që ai prodhon por njëkohësisht edhe me dedikime speciale.

Ditën e sotme, këngëtari ka marrë një dhuratë tepër speciale nga një ndjekëse e tij dhe bëhet fjalë për një bluzë, e cila mban të stampuar imazhin e babait të Luizit, i cili nuk jeton më.

Të shoh. Jam krenar për ty. Vazhdo kështu”, shkruhet në bluzën e stampuar që Luizi e ka veshur menjëherë.

Faleminderit për dhuratën e veçantë Elisa“, shkruan Luizi në postimin e tij në “Instastory”, ku shihet tepër i emocionuar teksa mban të veshur bluzën e bardhë.