“MENDON QË KE ARRITUR DIÇKA NË AMERIKË”/ Bleona e lë fansin me GISHT NË GOJË me përgjigjen (FOTO) – AlpeGossip
“MENDON QË KE ARRITUR DIÇKA NË AMERIKË”/ Bleona e lë fansin me GISHT NË GOJË me përgjigjen (FOTO)

“MENDON QË KE ARRITUR DIÇKA NË AMERIKË”/ Bleona e lë fansin me GISHT NË GOJË me përgjigjen (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona Qereti jeton prej disa vitesh në Amerikë ku ka ndërtuar karrierën e saj atje. Ndonëse ka arritur shumë dhe tanimë emri i saj njihet nga të gjithë, një fans e ka vënë në dyshim këtë.

Në një postim në Twitter ai shkruan: “Po du me pas vetbesimin e Bleona Qeretit qe menon qe ka me mrri dicka ne Amerike”.

Bleona nuk ja ka lënë mangët përgjigjen fansit duke i replikuar: “Une dicka kam mbrri se kam 3 filma qe dalin kete vit dhe nje kenge qe aktualisht eshte numri 5 në ‘Billboard dance’, ti ca ke be me jeten tende? Apo tweets nga free Wifi?”.

Kujtojmë që Bleona sot ka sjellë ‘cover’ këngën e famshme italiane “Su di noi”.