Ndryshimi “drastik” i Arbana Osmanit që nga dalja e parë në ekran! Ja si dukej moderatorja 15 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
Ndryshimi “drastik” i Arbana Osmanit që nga dalja e parë në ekran! Ja si dukej moderatorja 15 vite më parë (FOTO)

Ndryshimi “drastik” i Arbana Osmanit që nga dalja e parë në ekran! Ja si dukej moderatorja 15 vite më parë (FOTO)

Arbana Osmani është padyshim një nga prezantueset më të mira të ekranit shqiptar.

Emri dhe imazhi i Arbanës lidhet shumë me emisionin Big Brother.  Ajo çfarë të bie në sy te Arbana është fakti se ajo nuk ka bërë ndërhyrje në fytyrë, por gjithësesi është kujdesur që të “zbukurohet” nga pak, pa ndryshuar nga Arbana e shumë viteve më parë.

Përshembull flokët, trajtimet e lëkures, ndryshimi i makeupit por asgjë më shumë se kaq dhe këtë gjë e vërtetojnë shumë fotot që kanë dal që në fillimet e Arbanës në Tv. Për më tepër shikoni fotot më poshtë dhe gjykojeni vetë./AlpeNews.al/