“NUK BESOJ SE…”/ Lori Hoxha merr gjithmonë atë që do, por ka dhe një pendesë – AlpeGossip
“NUK BESOJ SE…”/ Lori Hoxha merr gjithmonë atë që do, por ka dhe një pendesë

“NUK BESOJ SE…”/ Lori Hoxha merr gjithmonë atë që do, por ka dhe një pendesë

Lori Hoxha na zbulon shpesh gjëra rreth vetes përgjatë komunikimit të vijueshëm që ajo ka me fansat e saj.

Së fundi dikush e ka pyetur Lorin se sa e vendosur është në përgjithësi për gjërat dhe ajo na tregoi se ajo e merr dhe gjithmonë atë që dëshirion. “Jam shumë e vendosur. Më pëlqen të marrë atë që dua, sepse e di që do ia dalë (çfarëdo lloj gjëje qoftë). Gjithmonë ia arrij”, shkruan trashëgimtarja e “Top-Medias”.

 

Ndërsa sa i takon kthimit të saj me video në Youtube, Lori ba zbuloi se kjo është diçka për të cilën është penduar. “Nuk besoj se do kthehem në Youtube. Gjithmonë jam penduar sepse është jashtë zonës së rehatisë sime”.

 

Së fundmi Lori është e angazhuar në produksionin e Big Brother VIP, i cili nis më 5 tetor. Një produksion tepër i rëndësishëm, ku kujdesi dhe këshillat e Lorit nuk ka sesi të mungojnë.